Nieuws

Eredivisielive FC Update Jupilerleague
Keepersschool Regio Twente KNVB Soccer Nieuws
Sport 1 V-Bal Voetbal Centraal
Voetbalfan Voetbal International Voetbalpark
Voetbalprimeur Voetbalzone  

Betaald Voetbal

Achilles’29 ADO Den Haag Ajax
Almere City FC AZ De Graafschap
FC Den Bosch FC Dordrecht FC Eindhoven
FC Emmen FC Groningen FC Oss
FC Twente’65 FC Utrecht FC Volendam
FC Zwolle Feyenoord Rotterdam Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles Helmond Sport Heracles Almelo
MVV NAC Breda NEC
PSV RKC Waalwijk Roda JC
SBV Excelsior SC Cambuur SC Heerenveen
Sparta Rotterdam Telstar Vitesse
VVV Venlo Willem II

Amateurvoetbal (zaterdag afdeling Oost)

ACV ASC’62 ASV’57
Avereest AZSV Be Quick’28
Bergentheim Berkum Blauw Wit’66
Bruchterveld BZSV de Blauwwitters CSV’28
CSV Apeldoorn CVV Achilles Daarlerveen
De CJV’ers De Esch Den Ham
DES DETO DKB’44
DOS’37 DOS Kampen DRC’12
Drienerlo DVS’33 DZSV
Enter Vooruit Excelsior’31 FC Eibergen
FC Zutphen Flevo Boys Go Ahead Kampen
Gramsbergen Hardenberg’85 Hatto Heim
Hellendoorn HHC Hardenberg HTC
Hulzense Boys IJVV Juliana’32
KHC Lemele
Mariënberg MVV’69 Nieuwleusen
NSC ONS Sneek Oranje Nassau (Almelo)
Oranje Nassau (Groningen) OWIOS OZC Ommen
PKC’83 PW 1885 SC Genemuiden
SC Lutten SCD’83 SDC Putten
SDV Barneveld Sparta Enschede Sportclub Daarle
Sportclub Rijssen Sportlust Glanerbrug Staphorst
SV ‘t Harde SV Twello SVI
SVV’56 SVVN SVZW
VIOS V (Vaassen) Voorwaarts V. Vroomshoopse Boys
VVOG WHC WVF
WZC Wapenveld Zwolsche Boys

Amateurvoetbal (zondag afdeling Oost)

ABS Achilles’12 AJC’96
Almelo ATC’65 Avanti Wilskracht
AWC Aramea FC Babberich
Barbaros Be Guick 1887 Bentelo
Berghuizen Bon Boys Bornerbroek
Broekland BSC Unisson Buurse
BVV Borne BWO Colmschate’33
Dalfsen Bataven De Lutte
De Treffers De Tubanters 1897 De Tukkers
De Zweef Dedemsvaart Delden
Diepenheim Diepenveen DSVD
DTC’07 DVV Eilermark
EMMS EMOS Enschedese Boys
Enter FC Eibergen FC Het Centrum
Fleringen Germania GFC
Go Ahead Deventer Grol Haaksbergen
Haarle Hector Heeten
Heino Helios Deventer Heracles avc
Holten HSC’21 HVV Hengelo
HVV Tubantia Jonge Kracht Juventa’12
Koninklijke UD KOSC La Première
Langeveen Lemelerveld Lettele
Lienden Losser LSV Lonneker
Mariënheem MVV’29 NEO
Nieuw Heeten Oldenzaal OVC’21
PH Almelo Phenix Quick’20
Raalte Reunie Reutum
Rheden Rietmolen Rigtersbleek
Rijssen Vooruit RKHVV RKSV
Robur et Velocitas Rohda Raalte Rood Zwart
RSC Saasveldia Sallandia
SC Enschede Schalkhaar SC Markelo
SDOL SDC’12 Sneek
SP Deventer SP Lochem SP Neede
Sportclub Overdinkel Sportlust Vroomshoop  logo_sportlust_vroomshoop Stevo
SV ENC’09 SV Twello SV Zwolle
SVBO SVV’91 TVC’28
TVO Twenthe UD Weerselo
UDI USV Vaassen
Vasse Victoria’28 Vogido
Voorwaarts T. Vosta Warnsveldse Boys
Wijhe’92 Wilhelminaschool
WSV WVV’34