F – groep Poule:  1
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 13:00 uur
Sporthal: De Ransuil in Geesteren
Zaalwacht: MVV’29 Uitslag
13:00 La Premiere JO9-1 Luctor et E. JO9-1 .. – ..
13:20 PH JO9-1 TVC’28 JO9-1 .. – ..
13:40 MVV’29 JO9-1 La Premiere JO9-1 .. – ..
14:00 PH JO9-1 Luctor et E. JO9-1 .. – ..
14:20 TVC’28 JO9-1 MVV’29 JO9-1 .. – ..
14:40 La Premiere JO9-1 PH JO9-1 .. – ..
15:00 Luctor et E. JO9-1 TVC’28 JO9-1 .. – ..
15:20 MVV’29 JO9-1 PH JO9-1 .. – ..
15:40 TVC’28 JO9-1 La Premiere JO9-1 .. – ..
16:00 Luctor et E. JO9-1 MVV’29 JO9-1 .. – ..
*****************************************************************************
F – groep Poule:  2
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 09:00 uur
Sporthal: De Haambrink in Harbrinkhoek
Zaalwacht: Tukkers Uitslag
9:00 Almelo JO9-1 Luctor et E. JO9-2 .. – ..
9:20 Tukkers JO9-1 TVC’28 JO9-2 .. – ..
9:40 PH JO9-2 Almelo JO9-1 .. – ..
10:00 Tukkers JO9-1 Luctor et E. JO9-2 .. – ..
10:20 TVC’28 JO9-2 PH JO9-2 .. – ..
10:40 Almelo JO9-1 Tukkers JO9-1 .. – ..
11:00 Luctor et E. JO9-2 TVC’28 JO9-2 .. – ..
11:20 PH JO9-2 Tukkers JO9-1 .. – ..
11:40 TVC’28 JO9-2 Almelo JO9-1 .. – ..
12:00 Luctor et E. JO9-2 PH JO9-2 .. – ..
*****************************************************************************
F – groep Poule:  3
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 12:30 uur
Sporthal: De Haambrink in Harbrinkhoek
Zaalwacht: Reutum Uitslag
12:30 Luctor et E. JO9-3 Tukkers JO9-2 .. – ..
12:45 MVV’29 JO9-2 Stevo JO9-1 .. – ..
13:00 PH JO9-3 Reutum JO9-1 .. – ..
13:15 Stevo JO9-1 Luctor et E. JO9-3 .. – ..
13:30 Tukkers JO9-2 PH JO9-3 .. – ..
13:45 Reutum JO9-1 MVV’29 JO9-2 .. – ..
14:00 Stevo JO9-1 Tukkers JO9-2 .. – ..
14:15 Luctor et E. JO9-3 Reutum JO9-1 .. – ..
14:30 MVV’29 JO9-2 PH JO9-3 .. – ..
14:45 Reutum JO9-1 Stevo JO9-1 .. – ..
15:00 MVV’29 JO9-2 Tukkers JO9-2 .. – ..
15:15 PH JO9-3 Luctor et E. JO9-3 .. – ..
15:30 Tukkers JO9-2 Reutum JO9-1 .. – ..
15:45 Stevo JO9-1 PH JO9-3 .. – ..
16:00 Luctor et E. JO9-3 MVV’29 JO9-2 .. – ..
**********

F – groep Poule:  6
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 09:00 uur
Sporthal: De Spil in Fleringen
Zaalwacht: TVC’28 Uitslag
9:00 Luctor et E. JO8-1 TVC’28 JO8-1 .. – ..
9:15 PH JO8-1 Tukkers JO8-1 .. – ..
9:30 Reutum JO8-1G Stevo JO8-1 .. – ..
9:45 Tukkers JO8-1 Luctor et E. JO8-1 .. – ..
10:00 TVC’28 JO8-1 Reutum JO8-1G .. – ..
10:15 Stevo JO8-1 PH JO8-1 .. – ..
10:30 Tukkers JO8-1 TVC’28 JO8-1 .. – ..
10:45 Luctor et E. JO8-1 Stevo JO8-1 .. – ..
11:00 PH JO8-1 Reutum JO8-1G .. – ..
11:15 Stevo JO8-1 Tukkers JO8-1 .. – ..
11:30 PH JO8-1 TVC’28 JO8-1 .. – ..
11:45 Reutum JO8-1G Luctor et E. JO8-1 .. – ..
12:00 TVC’28 JO8-1 Stevo JO8-1 .. – ..
12:15 Tukkers JO8-1 Reutum JO8-1G .. – ..
12:30 Luctor et E. JO8-1 PH JO8-1 .. – ..
*****************************************************************************
F – groep Poule:  7
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 13:45 uur
Sporthal: De Spil in Fleringen
Zaalwacht: Langeveen Uitslag
13:45 A.S.V.’57 JO8-1 Stevo JO8-2 .. – ..
14:00 Langeveen JO8-1G PH JO8-2 .. – ..
14:15 Luctor et E. JO8-2 MVV’29 JO8-1 .. – ..
14:30 PH JO8-2 A.S.V.’57 JO8-1 .. – ..
14:45 Stevo JO8-2 Luctor et E. JO8-2 .. – ..
15:00 MVV’29 JO8-1 Langeveen JO8-1G .. – ..
15:15 PH JO8-2 Stevo JO8-2 .. – ..
15:30 A.S.V.’57 JO8-1 MVV’29 JO8-1 .. – ..
15:45 Langeveen JO8-1G Luctor et E. JO8-2 .. – ..
16:00 MVV’29 JO8-1 PH JO8-2 .. – ..
16:15 Langeveen JO8-1G Stevo JO8-2 .. – ..
16:30 Luctor et E. JO8-2 A.S.V.’57 JO8-1 .. – ..
16:45 Stevo JO8-2 MVV’29 JO8-1 .. – ..
17:00 PH JO8-2 Luctor et E. JO8-2 .. – ..
17:15 A.S.V.’57 JO8-1 Langeveen JO8-1G .. – ..
*****************************************************************************

*******************************************************************

 

F – groep Poule:  8
Datum: zaterdag 13 januari 2018
Aanvang: 13:45 uur
Sporthal: De Spil in Fleringen
Zaalwacht: Luctor et E. Uitslag
13:45 Bornerbroek JO8-1G VMC JO8-1 .. – ..
14:00 Luctor et E. JO8-3 TVC’28 JO8-2 .. – ..
14:15 Reutum JO8-2G Tukkers JO8-2 .. – ..
14:30 TVC’28 JO8-2 Bornerbroek JO8-1G .. – ..
14:45 VMC JO8-1 Reutum JO8-2G .. – ..
15:00 Tukkers JO8-2 Luctor et E. JO8-3 .. – ..
15:15 TVC’28 JO8-2 VMC JO8-1 .. – ..
15:30 Bornerbroek JO8-1G Tukkers JO8-2 .. – ..
15:45 Luctor et E. JO8-3 Reutum JO8-2G .. – ..
16:00 Tukkers JO8-2 TVC’28 JO8-2 .. – ..
16:15 Luctor et E. JO8-3 VMC JO8-1 .. – ..
16:30 Reutum JO8-2G Bornerbroek JO8-1G .. – ..
16:45 VMC JO8-1 Tukkers JO8-2 .. – ..
17:00 TVC’28 JO8-2 Reutum JO8-2G .. – ..
17:15 Bornerbroek JO8-1G Luctor et E. JO8-3 .. – ..
*****************************************************************************
F – groep Poule:  9
Datum: zaterdag 13 januari 2018
Aanvang: 09:00 uur
Sporthal: De Spil in Fleringen
Zaalwacht: Fleringen Uitslag
9:00 Almelo JO8-1 PH JO8-3 .. – ..
9:15 Bornerbroek JO8-2G Luctor et E. JO8-4 .. – ..
9:30 Fleringen JO8-1 avc Heracles JO8-3 .. – ..
9:45 Luctor et E. JO8-4 Almelo JO8-1 .. – ..
10:00 PH JO8-3 Fleringen JO8-1 .. – ..
10:15 avc Heracles JO8-3 Bornerbroek JO8-2G .. – ..
10:30 Luctor et E. JO8-4 PH JO8-3 .. – ..
10:45 Almelo JO8-1 avc Heracles JO8-3 .. – ..
11:00 Bornerbroek JO8-2G Fleringen JO8-1 .. – ..
11:15 avc Heracles JO8-3 Luctor et E. JO8-4 .. – ..
11:30 Bornerbroek JO8-2G PH JO8-3 .. – ..
11:45 Fleringen JO8-1 Almelo JO8-1 .. – ..
12:00 PH JO8-3 avc Heracles JO8-3 .. – ..
12:15 Luctor et E. JO8-4 Fleringen JO8-1 .. – ..
12:30 Almelo JO8-1 Bornerbroek JO8-2G .. – ..
*****************************************************************************

E – groep Poule:  1
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 12:30 uur
Sporthal: De Danne in Albergen
Zaalwacht: PH Uitslag
12:30 Luctor et E. JO11-1 MVV’29 JO11-1 .. – ..
12:50 Stevo JO11-1G TVC’28 JO11-1 .. – ..
13:10 PH JO11-1 Luctor et E. JO11-1 .. – ..
13:30 Stevo JO11-1G MVV’29 JO11-1 .. – ..
13:50 TVC’28 JO11-1 PH JO11-1 .. – ..
14:10 Luctor et E. JO11-1 Stevo JO11-1G .. – ..
14:30 MVV’29 JO11-1 TVC’28 JO11-1 .. – ..
14:50 PH JO11-1 Stevo JO11-1G .. – ..
15:10 TVC’28 JO11-1 Luctor et E. JO11-1 .. – ..
15:30 MVV’29 JO11-1 PH JO11-1 .. – ..
***********

E – groep Poule:  3
Datum: zaterdag 13 januari 2018
Aanvang: 13:00 uur
Sporthal: De Danne in Albergen
Zaalwacht: A.S.V.’57 Uitslag
13:00 A.S.V.’57 JO11-1 VMC JO11-1 .. – ..
13:15 Bornerbroek JO11-1 Stevo JO11-2 .. – ..
13:30 Luctor et E. JO11-2G MVV’29 JO11-2 .. – ..
13:45 Stevo JO11-2 A.S.V.’57 JO11-1 .. – ..
14:00 VMC JO11-1 Luctor et E. JO11-2G .. – ..
14:15 MVV’29 JO11-2 Bornerbroek JO11-1 .. – ..
14:30 Stevo JO11-2 VMC JO11-1 .. – ..
14:45 A.S.V.’57 JO11-1 MVV’29 JO11-2 .. – ..
15:00 Bornerbroek JO11-1 Luctor et E. JO11-2G .. – ..
15:15 MVV’29 JO11-2 Stevo JO11-2 .. – ..
15:30 Bornerbroek JO11-1 VMC JO11-1 .. – ..
15:45 Luctor et E. JO11-2G A.S.V.’57 JO11-1 .. – ..
16:00 VMC JO11-1 MVV’29 JO11-2 .. – ..
16:15 Stevo JO11-2 Luctor et E. JO11-2G .. – ..
16:30 A.S.V.’57 JO11-1 Bornerbroek JO11-1 .. – ..
*****************************************************************************
E – groep Poule:  4
Datum: zaterdag 13 januari 2018
Aanvang: 09:00 uur
Sporthal: De Danne in Albergen
Zaalwacht: La Premiere Uitslag
9:00 A.S.V.’57 JO11-2G avc Heracles JO11-2 .. – ..
9:20 Luctor et E. JO11-3 TVC’28 JO11-2 .. – ..
9:40 La Premiere JO11-1 A.S.V.’57 JO11-2G .. – ..
10:00 Luctor et E. JO11-3 avc Heracles JO11-2 .. – ..
10:20 TVC’28 JO11-2 La Premiere JO11-1 .. – ..
10:40 A.S.V.’57 JO11-2G Luctor et E. JO11-3 .. – ..
11:00 avc Heracles JO11-2 TVC’28 JO11-2 .. – ..
11:20 La Premiere JO11-1 Luctor et E. JO11-3 .. – ..
11:40 TVC’28 JO11-2 A.S.V.’57 JO11-2G .. – ..
12:00 avc Heracles JO11-2 La Premiere JO11-1 .. – ..
*****************************************************************************

******************************************************************

 

E – groep Poule:  6
Datum: zaterdag 30 december 2017
Aanvang: 08:30 uur
Sporthal: Verdegaalhal in Tubbergen
Zaalwacht: TVC’28 Uitslag
8:30 Almelo JO11-5 VMC JO11-2G .. – ..
8:45 La Premiere JO11-2 TVC’28 JO11-3 .. – ..
9:00 Luctor et E. JO11-4 PH JO11-3 .. – ..
9:15 TVC’28 JO11-3 Almelo JO11-5 .. – ..
9:30 VMC JO11-2G Luctor et E. JO11-4 .. – ..
9:45 PH JO11-3 La Premiere JO11-2 .. – ..
10:00 TVC’28 JO11-3 VMC JO11-2G .. – ..
10:15 Almelo JO11-5 PH JO11-3 .. – ..
10:30 La Premiere JO11-2 Luctor et E. JO11-4 .. – ..
10:45 PH JO11-3 TVC’28 JO11-3 .. – ..
11:00 La Premiere JO11-2 VMC JO11-2G .. – ..
11:15 Luctor et E. JO11-4 Almelo JO11-5 .. – ..
11:30 VMC JO11-2G PH JO11-3 .. – ..
11:45 TVC’28 JO11-3 Luctor et E. JO11-4 .. – ..
12:00 Almelo JO11-5 La Premiere JO11-2 .. – ..
*****************************************************************************

E – groep Poule:  7
Datum: zaterdag 30 december 2017
Aanvang: 12:15 uur
Sporthal: Verdegaalhal in Tubbergen
Zaalwacht: ON Uitslag
12:15 Almelo JO11-3 TVC’28 JO11-4G .. – ..
12:30 Luctor et E. JO11-5 PH JO11-6 .. – ..
12:45 ON JO11-5 PH JO11-5 .. – ..
13:00 PH JO11-6 Almelo JO11-3 .. – ..
13:15 TVC’28 JO11-4G ON JO11-5 .. – ..
13:30 PH JO11-5 Luctor et E. JO11-5 .. – ..
13:45 PH JO11-6 TVC’28 JO11-4G .. – ..
14:00 Almelo JO11-3 PH JO11-5 .. – ..
14:15 Luctor et E. JO11-5 ON JO11-5 .. – ..
14:30 PH JO11-5 PH JO11-6 .. – ..
14:45 Luctor et E. JO11-5 TVC’28 JO11-4G .. – ..
15:00 ON JO11-5 Almelo JO11-3 .. – ..
15:15 TVC’28 JO11-4G PH JO11-5 .. – ..
15:30 PH JO11-6 ON JO11-5 .. – ..
15:45 Almelo JO11-3 Luctor et E. JO11-5 .. – ..
*****************************************************************************
E – groep Poule:  8
Datum: zaterdag 6 januari 2018
Aanvang: 12:30 uur
Sporthal: Verdegaalhal in Tubbergen
Zaalwacht: Luctor et E. Uitslag
12:30 Luctor et E. JO11-6 Tukkers JO11-4 .. – ..
12:45 Luctor et E. MO11-1 Stevo JO11-3 .. – ..
13:00 MVV’29 JO11-4 PH JO11-7G .. – ..
13:15 Stevo JO11-3 Luctor et E. JO11-6 .. – ..
13:30 Tukkers JO11-4 MVV’29 JO11-4 .. – ..
13:45 PH JO11-7G Luctor et E. MO11-1 .. – ..
14:00 Stevo JO11-3 Tukkers JO11-4 .. – ..
14:15 Luctor et E. JO11-6 PH JO11-7G .. – ..
14:30 Luctor et E. MO11-1 MVV’29 JO11-4 .. – ..
14:45 PH JO11-7G Stevo JO11-3 .. – ..
15:00 Luctor et E. MO11-1 Tukkers JO11-4 .. – ..
15:15 MVV’29 JO11-4 Luctor et E. JO11-6 .. – ..
15:30 Tukkers JO11-4 PH JO11-7G .. – ..
15:45 Stevo JO11-3 MVV’29 JO11-4 .. – ..
16:00 Luctor et E. JO11-6 Luctor et E. MO11-1 .. – ..
*************

E – groep Poule:  9
Datum: zaterdag 13 januari 2018
Aanvang: 12:45 uur
Sporthal: De Ransuil in Geesteren
Zaalwacht: Almelo Uitslag
12:45 Almelo JO11-4 TVC’28 JO11-5 .. – ..
13:00 Luctor et E. MO11-2 Tukkers JO11-3 .. – ..
13:15 MVV’29 JO11-5 PH JO11-8G .. – ..
13:30 Tukkers JO11-3 Almelo JO11-4 .. – ..
13:45 TVC’28 JO11-5 MVV’29 JO11-5 .. – ..
14:00 PH JO11-8G Luctor et E. MO11-2 .. – ..
14:15 Tukkers JO11-3 TVC’28 JO11-5 .. – ..
14:30 Almelo JO11-4 PH JO11-8G .. – ..
14:45 Luctor et E. MO11-2 MVV’29 JO11-5 .. – ..
15:00 PH JO11-8G Tukkers JO11-3 .. – ..
15:15 Luctor et E. MO11-2 TVC’28 JO11-5 .. – ..
15:30 MVV’29 JO11-5 Almelo JO11-4 .. – ..
15:45 TVC’28 JO11-5 PH JO11-8G .. – ..
16:00 Tukkers JO11-3 MVV’29 JO11-5 .. – ..
16:15 Almelo JO11-4 Luctor et E. MO11-2 .. – ..
*****************************************************************************

****************************************************************